2023-2024 Bahar Yarıyılı Ders Kayıtları Hakkında

2023-2024 Akademik Yılı Bahar Yarıyılı Ders Ekle/Sil 12.02.2024 Pazartesi günü itibariyle başlayacak olup 23.02.2024 Cuma günü sona erecektir. 

OBS Ders Kayıt Kılavuzu için Tıklayınız.

Tüm lisansüstü öğrencilerimizin ders seçimlerini yaparken mutlaka "2023-2024 Bahar Yarıyılı Ders Kayıtlarında Dikkat Edilecek Konular" başlıklı bilgilendirme metnini dikkatlice okumaları gerekmektedir. İlgili bilgilendirme metni için Tıklayınız

Tüm lisansüstü programları derslerinin yer aldığı eğitim müfredatı için fbe.yildiz.edu.tr web adresimizi ziyaret edebilirsiniz. Eğitim müfredatı için Tıklayınız. 

Harç Ücreti ödeme takvimi içerisinde harç borcunu ödememiş olan öğrencilerimiz ders seçimi yapamaz ve öğrencilik haklarından yararlanamayacaktır (Örneğin; Tez izleme ara raporu veremez, öğrenci belgesi alamaz, mazereti olsa bile kayıt dondurma ve izinli sayılma talep edemez, vb.). 

Öğrenim ücretleri ile ilgili bilgilendirme için Tıklayınız. Harç ödemeleri ile ilgili soru ve sorunlarınız için harcbirimi@yildiz.edu.tr adresi ile iletişime geçebilirsiniz. Ders kayıt takvimi için Tıklayınız.

Ders kayıtları ile ilgi teknik sorunlarınız için obslu@yildiz.edu.tr adresi ile iletişime geçebilirsiniz.